İnternet Deneyimlerimi Paylaştığım Blog

LightBlog
Responsive Ads Here

1/06/2017

Canlı Yayın Bildirimini Kapatmak

Facebook Canlı Yayın Bildirimini Kapatmak

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce facebook canlı yayın özelliğini getirdi önceleri yalnızca yüksek beğeniye sahip sayfaların kullanabildiği bu özelliği şimdilerde herkes kullanabiliyor.Sizinde arkadaşlarınız mutlaka kullanıyorlardır belki siz bile kullandınız bu özelliği, insanlara ulaşmanın bir yolu olarak kullanılabilecek bir özellik aslında kullanmasını bildikten sonra bir sıkıntı yaratmaz, fakat vardır sizinde gıcık kaptığınız arkadaşlarınız özellikle yaptığı her şeyi facebook'ta paylaşıp reklam yapanlara bu özelliğin gelmesi çok kötü oldu. Yetmezmiş gibi birde bildirim üstüne bildirim geliyor.

Asıl konumuza geri dönecek olursak gelen bu facebook canlı yayınlardan gelen  bildirimleri nasıl kapatabiliriz.Hemen bildirimler kısımına girip sağ üstte yer alan ayarlar kısmına tıklıyoruz.
Bildirimleri kapatmaAyarlar kısmına girdikten sonra canlı yayınlar için bir ayar bölümü göreceksiniz oraya tıklayıp sağ tarafta açılan tümü kapalı şekilde ayarlarsanız bundan sonra sürekli bu bildirimleri görmekten kurtulacaksınız.

Canlı yayın bildirimini kapatmaGoogle'dan Gelen Aramalar
facebook, facebook beğeni hilesi, facebook çalma, facebook giriş yap, facebook hesap çalma, facebook nasıl çalınır, facebook şifre kırma,

4 yorum:

 1. Buna gerçekten ihtiyacım vardı milletin içki masasını görmek zorundamıyım yahu bi bok sanıyorlar içmeyi sanırım millete izletiyorlar komik salak hallerini eyv. teşekürler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Rica ederim aynı sorun bende de vardı çözdüm bu şekilde. Yorumun için teşekkürler.

   Sil
 2. Yazdığınız iyi olmuş bende bu durumdan rahatsız oluyordum.

  YanıtlaSil

YORUM YAPMA KURALLARI

1- Yapılan yorumun yazıyla alakalı olmasına özen gösterin.
2- Yapılan yorumlara backlink amaçlı link bırakmayın.
3- Yapılan yorumlarda küfür,argo vb. kelimeler kullanmayın.
4- Yapılan yorumda dil bilgisi kurallarına uymaya özen gösterin.
5- Yukarıdaki kurallara uymadığınız taktirde site sahibi yorumu yayımlamama hakkına sahiptir.